'Meteorologu Storm' rrëmben zemrat e të gjithëve dhe jo pa arsye!

'Meteorologu Storm' rrëmben zemrat e të gjithëve dhe jo pa arsye!

Parashikimi i motit, veçanërisht në këto ditë kur po përballemi me ndryshime të madhe klimaterike ndiqet me vëmendje të madhe nga shikuesit.

Por ditën e djeshme teksa shikuesit e Global News Toronto, po shikonin parashikimin e meteorologëve për ditët në vijim, në ekranin e vogël u paraqit një qenush i vodël, i cili padyshim ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve. 

Meteorologu Anthony Farnell së bashku me qenin Storm, pranë tij bënë njerëzit për një moment të harrojnë edhe Uraganin Ida.

Stormi i vogël shpeshherë shoqëron pronarin e tij në evente të ndryshme dhe Anthony ka hapur një profil në Instagram vetëm për qenushin, ku poston fotot e tij.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

I Ngarkuari me Punë i SHBA-së, takim me ministrin e Jashtëm Igli Hasani: Nga situata në Kosovë tek mbështetjen e Shqipërisë ndaj Ukrainës

I Ngarkuari me Punë i SHBA-së, takim me ministrin e Jashtëm Igli Hasani: Nga situata në Kosovë tek mbështetjen e Shqipërisë ndaj Ukrainës