Milano, rrotullohen pabesueshmërisht shkallët e San Siros… por është një efekt optik, viral në rrjetet sociale (VIDEO)

Shkallët që të çojnë në stadiumin San Siro në Milano rrotullohen pabesueshmërisht…… por është një efekt optic që është bërë viral në rrjetet sociale. Videoja u publikua në Twitter nga fotografi britanik Daniel Holland dhe ka arritur në një milion e 200 mijë shikime.

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Edhe gazetarët në 'sitën' e SPAK, krimi ka futur duart edhe në media?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dokumenti/ Ilir Meta kundër hapjes së dosjeve të vjetra nga SPAK! Vasili në 2016: Të mos hetojë ish pushtetarët nga ’90-ta! Përfaqësuesi BE-së: Ka mision historik, jo kufizime