Mini garderoba perfekte për sezonin e ri në 5 hapa

Mini garderoba perfekte për sezonin e ri në 5 hapa

Kurimi i një gardërobë me stil për pranverën nuk është një detyrë e lehtë, por ka disa hapa të thjeshtë që mund të ndiqni për të marrë një rezultat të mirë. Si fillim duam t’ju themi që të mos merrni si të mirëqenë çdo tendencë që del në modë, por duhet të gjeni stilin tuaj.

Është më mirë të gjeni veshje që plotësojnë stilin tuaj personal, në vend që të zgjidhni diçka në trend që nuk ka gjasa të vishni për më shumë se një sezon. Investimi është një tjetër faktor kyç për t'u mbajtur mend kur ndërtoni veshjet tuaja dhe është një ide e mirë që të jeni të përgatitur për të shpenzuar pak më shumë për pjesët e përjetshme që do t'i vishni për vitet në vijim.

Më poshtë po ju sjellim disa ide fantastike.

Pardesy

Bluzë të thjeshtë të bardhë

Çanta (jo dhe aq) klasike të vogla

Këpucë balerina 

Pantallonat e Cargo

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Ndarja nga jeta e Giorgio Napolitanos, mesazh ngushëllimi nga Begaj: Shqiptarët do ta kujtojnë gjithmonë për mbështetjen e tij në rrugën drejt BE

Ndarja nga jeta e Giorgio Napolitanos, mesazh ngushëllimi nga Begaj: Shqiptarët do ta kujtojnë gjithmonë për mbështetjen e tij në rrugën drejt BE