Ministret Kushi dhe Spiropali ‘mësyjnë’ në Vorë, inspektim të masave anti-COVID, shpërndajnë edhe tabletë për nxënësit

Ministret Kushi dhe Spiropali në Vlorë

VLORË- Ministrja e Arsimit Evis Kushi dhe Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali kanë qenë sot në qytetin bregdetar për të inspektuar masat anti-COVID dhe kanë shpërndarë tabletë për nxënësit e klasave kolektive.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ministrja Kushi thotë se është e kënaqur për respektimin e masave në institucionet shkollore dhe i falënderon për përkushtimin.

er.k./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që kandidatët për deputetë të jenë nga e njëjta zonë ku caktohen?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

HEC-i në Maqedoninë e Veriut po than Ohrin! Eksperti: Liqeni është tërhequr 1 m nga bregu, duhet ndërhyrë urgjentisht