Ministria e Mbrojtjes për Report Tv: Në Uzinën e Gramshit nuk kishte municione në sasi të mëdha, përdoret për demontimin e armëve

Ministria e Mbrojtjes për Report Tv: Në Uzinën e Gramshit nuk kishte municione në sasi të mëdha, përdoret për demontimin e armëve

Në Uzinën e Armëve Gramshit nuk kishte municione në sasi të mëdha. Ky është prononcimi i Ministrisë së Mbrojtjes për Report Tv, e cila bën me dije se baza e Gramshit momentalisht përdoret për demontimin e armëve të tepërta.


Lajmi kryesor:

Sulmi ndaj ushtarëve në Gramsh, në makinën e rusëve u gjetën 2 dronë, aparate fotografikë dhe harta! Zbardhen akuzat që rëndojnë ndaj tyre


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë