Miriam Cani, rrëmben
vëmendjen e fansave

Miriam Cani, rrëmben<br />vëmendjen e fansave<br>
Është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, bëhet fjalë për këngëtaren Miriam Cani, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, ku përveç fotove profesionale, ndonjëherë ajo ndan më ndjekësit e saj edhe momente nga jeta e saj private.

Mëngjesin e sotëm ajo ka postuar një foto në llogarinë e saj në instagram, më të cilën ka rrëmbzer vëmendjen e fansave me paraqitjen e saj krejtësisht naryrale dhe pa make up.

 “Mirëmëngjesss”- ka shkruar Miriam sipër fotos, ku shfaqet shumë e bukur si gjithmonë.

Redaksia Online
A.D/shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Kryeministri maqedonas: Kufijtë e shteteve në Ballkan, janë një marrëzi e madhe! Vetëm shtojnë korrupsionin

Kryeministri maqedonas: Kufijtë e shteteve në Ballkan, janë një marrëzi e madhe! Vetëm shtojnë korrupsionin