Mjeti del nga rruga në Qafën e Llogarasë, 3 të plagosur, 2 në gjendje të rëndë

Foto ilustruese

VLORË- Një aksident i rëndë ka ndodhur ka ndodhur në Qafën e Llogarasë, pranë Pishës Flamur, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur 3 persona, ndërkohë që raportohet për dy qytetarë në gjendje të rëndë.

Shkak i aksidentit është bërë mjegulla e dendur në rrugë.

M.Q./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Opinionisti Meçaj: Basha dhe Berisha janë të dy anti-Amerikanë