POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Modelja Kelly Brook pozon për kalendarin e vitit 2019, vjen me foto të nxehta

Kelly Brook

Super ylli Kelly Brook ka gjetur famë si modele të brendshmesh me format e saj sensacionale, e cila ka bërë përvete publikun e gjerë.

Mirëpo 38-vjeçarja me një trup spektakolare ka vendosur që të vërë në plan të parë asetet e saj edhe në kalendarin e vitit 2019, ku vjen me foto të nxehta.

Ajo në një seri fotografish ka shfaqur pasuritë e saj me poza topless dhe me bikini.

Foto ku Kelly Brook tregon pasuritë e saj me poza topless dhe me bikini.

a.de./Shqiptarja.com
Komento