Momenti i tmerrshëm i nënës që ‘bën selfie” në shkallë lëvizëse, i bie foshnja nga dora/VIDEO

Momenti i tmerrshëm i nënës që ‘bën selfie” në shkallë lëvizëse, i bie foshnja nga dora/VIDEO

Pamjet kur foshnja 10 muajshe rrëzohet

Një vajzë 10-muajshe ka humbur jetën pasi rrëshqiti nga dora e nënës dhe u rrëzua nga shkallët elektrike (lëvizëse), raportohet se nëna e saj ishte shpërqendruar duke bërë selfie me bashkëshortin.

Kamerat e sigurisë brenda një qendre tregtare në Indi, kanë filmuar momentin kur çifti në shkallët elektrike bëjnë selfie dhe befasisht të ëmës i rrëshqet nga dora fëmija dhe bie nga shkallët e humb jetën.

Sipas dëshmitarë që kishin parë incidentin, bashkëshorti i kishte kërkuar gruas së tij të bëjnë një selfie teksa ishin në shkallët elektrike, ku shpërqendrimi i tyre i kushtoi me jetë fëmijës që humbi baraspeshimin dhe u rrëzua.

Në video shihet fëmija duke u përplas në një pjesë të metaltë, dhe më pas bie në hapësirën mes shkallëve në qendrën tregtare në Ganganagar, Rajasthan.

Edhe pse e dërguan me urgjencë në spital, mjekët në spital konstatuan vdekjen e saj. Policia në vendin e ngjarjes është duke hetuar rastin.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës