Mori flakë në ecje e sipër, digjet pjesërisht makina në Gjirokastër! Nuk ka të dëmtuar

Mori flakë në ecje e sipër, digjet pjesërisht makina në Gjirokastër! Nuk ka të dëmtuar

Makinë e djegur në Gjirokastër

Një makinë ka marrë flakë në ecje e sipër Gjirokastër, ku veç shkatërrimit të makinës nuk ka dëme në njerëz.

Ngjarja ndodhi në lagjen Granicë rreth orës 16:00, ku makina tip “Volvo” që mori flakë në ecje e sipër, u djeg pjesërisht. Shoferi i makinës, K.GJ., 58 vjeç banues në Gjirokastër nuk është dëmtuar.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se zjarri është shkaktuar aksidentalisht. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të situatës

D.GJ/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!