Mori vetëm 2 vota në 25 prill, Gjuzi në Kuvend akuza qeverisë: Ju i vodhët zgjedhjet dhe turp t'ju vijë

 

Kujtim Gjuzi ishte një nga kandidatët për deputet që në zgjedhjet e 25 prillit mori vetëm 2 vota dhe sot nga Kuvendi ka hedhur akuza se këto zgjedhje janë vjedhur.

"Ju vodhët zgjedhjet dhe turp t'ju vijë", tha Gjuzi.


Lajmi kryesor:

Kuvend pas 25 prillit! Denaj: Shtojmë 2 miliard lekë për vaksinat! Balla: Meta të shkarkohet, duam president mbi palët për çuarjen e Shqipërisë në BE! Për vrasjen në Elbasan të hetohet PD


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të frekuentojnë auditorët duke rrezikuar shëndetin e të tjerëve?×

Lajmi i fundit

John

E rëndë në Zvicër, babai vret vajzën 12-vjeçare e më pas veten