Morinë/ Qentë endacakë kthehen në problem për udhëtarët (VIDEO)

Qentë endacakë janë kthyer në shqetësim në kufirin Shqipëri-Kosovë për drejtuesit dhe këmbësorët.

Për doganierët tufat e qenve janë bërë të zakonshme, por për udhëtarët shpesh herë janë bërë rrezik teksa shfaqen agresive dhe në reagime të papritura ndaj qytetarëve.

Kjo nuk është hera e parë që hasen në kufirin e përbashkët Shqipëri-Kosovë duke paraqitur kështu rrezik për drejtuesit e automjeteve, por edhe këmbësorët që kalojnë.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • bacova: 21/04/2024 06:17

    EDHE KAFSHET E KANE KUPTUAR QE QENTE NUK DUHET TE HYJNE NE SHQIPERI...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj