Mos harroni çadrën, sot priten reshje shiu

Mos harroni çadrën, sot priten reshje shiu

Foto ilustruese

Moti do të jetë i paqëndrueshëm, me vranësira dhe kthjellime në zonën Perëndimore, gjatë ditës vranësirat do të shtohen duke sjellë reshje në formën e rrebesheve lokale.

Temperaturat minimale do të luhaten 13-20 gradë, temperaturat maksimale parashikohen me rritje 22 -25°C në veri , 24 -29°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 6 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Derbi i Madridit flet për Atleticon 3-1, Reali humbet dhe lëshon vendin e parë në La Liga (VIDEO)

Derbi i Madridit flet për Atleticon 3-1, Reali humbet dhe lëshon vendin e parë në La Liga (VIDEO)