'Mos u shqetësoni shumë, surpriza të mëdha iu presin këtë të dielë', çfarë thonë yjet për ju sot

'Mos u shqetësoni shumë, surpriza të mëdha iu presin këtë të dielë', çfarë thonë yjet për ju sot

Horoskopi

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Gjatë kësaj fundjave ditës së diele që po përjetoni do të përjetoni situata të veçanta. Karizma dhe vullneti juaj do ju çojnë larg. Po vijnë lajme të mëdha e shumë të reja këtë ditë që po vjen.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Pak lodhje dhe moral i shurdhër për të lindurit e kësaj shenje gjatë orëve në vijim, kalimi i Marsit në shenjën tuaj do t'ju bëjë të ndiheni pa forcë. Mos u dekurajoni shpejt ky moment do të kalojë dhe do të ktheheni në formë. Në formë të shkëlqyer.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Në këtë fundjavë pothuajse të mesit të marsit ka një ulje-ngritje në humorin tuaj. Shumë ulje-ngritje. Më mirë të bëni një pushim dhe të rimbushni bateritë tuaja.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Për ju priten probleme familjare dhe disa përplasje të mundshme në vendin e punës. Mos u nxitoni, vlerësoni mirë kujt mund t'i besoni. Përdorni mirë kokën dhe duhet të keni kujdes.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Kërkimi i vazhdueshëm për të dashurin tuaj po ju bën të humbisni nga sytë pikat kyçe të jetës suaj. Përkushtimi ndaj miqësive mund të jetë një qetësues i shkëlqyer i stresit.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Gjatë orëve të ardhshme do të ketë arritje të shkëlqyera pune që do t'ju bëjnë të ndiheni të qetë me veten dhe të përmbushur. Së shpejti do të vijnë kënaqësi të reja edhe në sferën ekonomike.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Pos këmbëngul në rikuperimin e marrëdhënieve që janë përkeqësuar prej disa kohësh. Ajo që është thyer në të kaluarën nuk mund të rregullohet gjithmonë veçanërisht në dashuri. Jini të durueshëm dhe merreni me të.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të dielen shumë gjëra po ziejnë në tenxhere këtë fundjavë. Ju nuk mund të bëni asgjë dhe nuk mund të ndryshoni asgjë. Jepini vetes kohë, zgjidhni një qëllim dhe përpiquni ta arrini atë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Lodhja nuk ju ka trembur kurrë, jeni hedhur gjithmonë në aventura të reja, por tani është koha për të ngadalësuar, edhe trupi juaj ka nevojë për pushim. Mos e stresoni veten gjatë gjithë kohës.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Do ju presin surpriza të mëdha këtë të dielë. Ekziston një dëshirë për të zgjeruar familjen në ajër. Bëhuni të zënë, kjo është një kohë e mirë për shenjën tuaj. Do ju duhet shumë guxim.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të dielen mos u shqetësoni shumë, shijoni jetën. Gjithmonë ka kohë për të menduar për gjërat negative. Pushoni mendjen tuaj dhe përkushtojuni vetes. Relaksohuni dhe shëroni shpirtin tuaj.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Yjet ju ftojnë të bëni pak më pak dhe më mirë sesa keni bërë në të kaluarën e afërt. Në çdo rast, përpara majit nuk do të mund të zbatoni ndryshimet që dëshironi.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit