Moska i ndalon hyrjen në Rusi kryeministrit japonez

Moska i ndalon hyrjen në Rusi kryeministrit japonez

Rusia i ka ndaluar hyrjen në vend kryeministrit japonez dhe 62 shtetas japonezë, Fumio Kishida. Lajmi u dha nga Ministria e Jashtme ruse.


Lajmi kryesor:

Kremlini: Morëm fabrikën e çelikut, e mohon Kievi! Rusia: 3 ditë armëpushim në Azovstal, të evakuohen civilët! Shpërthime në Kiev e disa qytete


  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve