Mot i keq në Lezhë, rrugët e trotuaret mbulohen nga breshëri

 

Moti i keq që ka përfshirë zonën e Lezhës ka sjell reshje të dendura breshëri. Report Tv sjell pamje nga Lezha ku duket sesi rrugët janë mbuluar nga breshëri.
 


Lajmi kryesor:

Moti i keq 'mbërthen' Shqipërinë! Vjosa e Shkumbini dalin nga shtrati dhe shkaktojnë përmbytje! Ministria e Mbrojtjes: Ja qarqet më problematike


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Kreu i OBSH: Pandemia nuk është afër fundit! Varianti 'Omicron' nuk është më pak i rrezikshëm