'Mprihni sëpatat e sfurqet', Ilir Meta në mbrojtje të LSI, thirrje të gjithë shqiptarëve: Me në krye Presidentin do të mbrojmë votat

Ilir Meta ka bërë thirrje shumë të ashpër sot, si reagim pas përplasjes në Fier. 

"Burrat e gratë e Mallakastrës ti mprehin sfurqet e sëpatat se po u prek një votë e vetme kështu do bëjë gjithë Fieri dhe Shqipëria me në krye Presidentin.  Ata duan të krijojnë idenë, sicc bënë në Elbasan dhe të krijohet ideja se LSI me porosi të Presidentit të krijojë probleme. Ne e dimë shumë mirë se nga vijnë këto probleme", tha Ilir Meta


Lajmi kryesor:

Ilir Meta, thirrje shqiptarëve: Mprihni sëpatat e sfurqet, me në krye Presidentin do të mbrojmë votat! Kryerilindasi është provokator, të gjejë vrimë ku të futet po preku 1 votë


K.T./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mbrojtja e territorit, ju duket i drejtë dënimi deri ne 15 vite burg për ata që ndërtojnë pa leje?×

Lajmi i fundit

John

'Si më ndodhi kjo?' Ja pse mund të prekeni nga COVID-19, edhe pasi jeni vaksinuar