‘Mund ta marrësh se mbarova punë,’ Majk përbuz ish-të dashurën e tij?! (Foto)

‘Mund ta marrësh se mbarova punë,’ Majk përbuz ish-të dashurën e tij?! (Foto)

Reperi Majk dhe ish-partnerja e tij Melita Nushi

Reperi shqiptar përveç karrierës së tij është përfolur shumë edhe për marrëdhëniet e tij me femrat, që të themi të vërtetën mbarojnë shumë shpejt. Mirëpo ajo që na ra në sy ishte një status i bërë nga Majk pikërisht kur po përflitet se është ndarë nga modelja e njohur, Melita Nushi.

Postim i bërë nga Majk 

“Dhe siç çdo gjë tjetër në jetë, mund ta marësh atë, pasi unë kam mbaruar punë,”- shkruan Majk. T’i ketë vërtet këto fjalë për Melitën? Këtë nuk e dimë me siguri. Majk ka pasur edhe një lidhje tjetër shumë të shkurtër me modelen Majlinda Zeka, e cila e bëri edhe baba për herë të parë me lindjen e Roan.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në Kukës, Balla uron Kryetarit të sapozgjedhur Albert Halilaj: Përgëzime KQZ dhe policisë për zhvillimin e një fushate zgjedhore të qetë

Zgjedhjet në Kukës, Balla uron Kryetarit të sapozgjedhur Albert Halilaj: Përgëzime KQZ dhe policisë për zhvillimin e një fushate zgjedhore të qetë