Mund të ketë lajme të mëdha në lidhje me njohjet e reja…horoskopi për sot

Mund të ketë lajme të mëdha në lidhje me njohjet e reja…horoskopi për sot

Foto ilustruese

Horoskopi, e Premte 17 Qershor 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Mund të ketë lajme të mëdha në lidhje me njohjet e reja. Gjithmonë jepni më të mirën në punë, ky ritëm nuk duhet të ndalet.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Kaloni më shumë kohë me partnerin/en, keni munguar shumë kohët e fundit. Në punë vazhdon rutina që nuk ka mbarim.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Duhet të filloni ta vini veten në vendin e tjetrit për të kuptuar se çfarë ndjen ai ose ajo. Në punë gjërat po bëhen gjithnjë e më mirë. Periudha stresuese duket se ka mbaruar këtë të premte, në prag të fundjavës.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Shijoni këto ditë relaksuese dhe përpiquni të jeni pranë familjes. Nuk duhet të shqetësoheni ende për punën, telashe nuk duken në horizont.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Patjetër që mund të kesh dikë që të kupton, por së pari duhet të bësh paqe me veten. Mund të ketë tension në punë, bëni kujdes.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Kjo e premte është një ditë e mirë për t’u shprehur, për t’i thënë gjërat, ndaj përpiquni të hidhni hapin e parë. Flisni me shefin tuaj nëse keni diçka për t’i thënë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Pavarësisht stresit të fortë, do të merrni përgjigje që do t’ju bëjnë të ndiheni sërish mirë. Këtë të premte ju këshilloj ta nisni ditën ndryshe dhe me një këndvështrim të ri.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Kohët e fundit duket se ju duhet të merrni disa vendime të vështira. Megjithatë keni kohë për të vendosur.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Ju ende keni nevojë për dikë që ju bën të ndiheni mirë. Nga ana tjetër, mos e fajësoni gjithmonë veten për gjithçka.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Ka disa gjëra që nuk mund t’i ndryshoni. Por ju gjithmonë mund t’i përmirësoni ato. Mos u dorëzoni.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Puna po ju shpërblehet. Familja juaj po afrohet më shumë dhe gradualisht po kupton zgjedhjet tuaja.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Më në fund pak relaksim. Mundohuni të mos harroni sa sakrifica keni bërë për të arritur deri këtu.

 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Sulmi i shkrimtarit të ‘Vargje Satanike’/ Dudaj: U bë nga ‘të paditur’ që përdoren nga islami politik! Unë u kërcënova pse ia botova në shqip veprën

Sulmi i shkrimtarit të ‘Vargje Satanike’/ Dudaj: U bë nga ‘të paditur’ që përdoren nga islami politik! Unë u kërcënova pse ia botova në shqip veprën