Murrizi takon zyrtarin e DASH, thumbon Ramën dhe Bashën

TIRANË- Nënkryetari i Kuvendit, Myslym Murrizi së bashku me kryetaren e grupit demokrat në Parlament, Rudina Hajdarin kanë takuar zyrtarin e DASH, David Kostelancik.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Murrizi ka publikuar dy foto, teksa nuk ka nguruar të thumbjë kryeministrin Edi Rama dhe kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

"Sot në zyrën e Z David J Kostelancik. Një takim bashkë me ZJ Rudina Hajdari. Dhe dy foto miqësore pa pagesë", shkruan Murrizi.

Kujtojmë që kryeministri Edi Rama është akuzuhet për lobim në mënyrë që të bënin foto me ish presidentin e SHBA Barack Obama, e ndërsa kryedemokrati Basha për foton e tij me presidentin aktual Donald Trump.

Postimi i plotë i Murrizit

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Covid në Itali/ Regjistrohen 1851 të infektuar dhe 19 viktima në vetëm një ditë