Namik Dokle për ndarjen nga jeta të Marko Bellos: Nuk do ta harroj kurrë buzëqeshjen tënde

Namik Dokle dhe Marko Bello

Për ndarjen nga jeta të Marko Bellos ka reaguar dhe ish-deputeti i PS-së, Namik Dokle. Përmes një statusi në Facebook ai i shpreh ngushëllime familjes teksa shkruan se ende pa mbushur 60 vjeç e mori COVIDkolera.

"Sa i trishte! Sa i pabesueshem ky lajm i mesnates per vdekjen e mikut, kolegut, Marko Bello. Pa i mbushur ende te gjashtedhjetat, na e mori covidcolera! C’behet keshtu? Po na behet fejsbuku varreze!!! Lamtumire, i dashur Marko! Nuk do ta harroj kurre buzeqeshjen tende te pandare, shakane tende mbushur me miresi..." shkruan Dokle.


Lajmi kryesor:

Ndërron jetë nga COVID ish-deputeti Marko Bello, i shtruar prej 23 ditësh në Turqi! Meta: Dhimbje e madhe për ikjen e një kolegu! Ruçi: Humbëm patriotin e madh


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të ketë shitblerje të votës edhe më 25 prill?×

Lajmi i fundit

John

IGJEUM paralajmëron: Priten rreshje intensive për 3 ditë, mund të ketë vërshime të lumenjve dhe rrëshqitje dherash