Nano ik! Basha 'zihet ngushtë' para protestuesit në Dibër (VIDEO)

Lideri demokrat Lulzim Basha ishte dje në qarkun e Dibrës ku pati takime me qytetarë për t;i ftuar ata në protestën e 16 marsit kundër qeverisë, që do të zhvillohet para kryeministrisë.

Por njëri prej qytetarëve mbështetës së tij, duket se jeton vite pas, në kohën kur qeverinë e ka drejtuar Fatos Nano.

Më 16 do vimë në Tiranë, i japin 'besën' protestuesit. E menjëherë njëri prej tyre thërret: Nano ik!

Nuk i ka shpëtuar Bashës kjo frazë i cili është munduar të 'zgjojë' protestuesin duke i thënë se duhet të kërkojë largimin e kryeministrit Edi Rama. "Rama, jo Nano ik", i drejtohet Basha protestuesit.

G.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të kthehet dënimi me vdekje në Shqipëri?

Komento

Komente

 • Karadakliu: 14/03/2019 13:44

  Po shkon dere me dere, duke I lutur,mashtruar e paguar qe, te vijne ne "proteste"per rikthimin e krimit dhe kaosit ne Shqiperi. Mesa duket shqiptaret e kane qartesuar para shqiptareve dhe kryesve te krimeve, se e duan Shqiperine me shume se Lulin dhe ekzekutoret e krimeve ne Gerdec dhe 21 Janar 2011.

  Përgjigju
 • Erik: 14/03/2019 09:58

  Po edhe pas 15 vjetesh te njejten parrulle perdorin, aq kreativ jane, copa mishi me dy sy.

  Përgjigju
  • Tironci Venaliu: 14/03/2019 20:46

   Sa njit Lulashi me kta copat e arit mer jahu

 • fadil BAJG gjoleka çuni memeles: 14/03/2019 09:49

  O lul shal ngjitmi a e kupton ti mor debil se çfar debilash të ndjekin nga mbrapa o lul ver llapa. Hajt të rosh vet se menja të ka vdek.

  Përgjigju
  • Ujku i maleve: 14/03/2019 21:19

   @ suela, kurse mu me ka dhon partia detyre ti shqyej shalet Mones, por ka dhe per ty po ndihesh keq

  • suela: 14/03/2019 12:30

   te na rroj partia ashtu te lumte jepi si te ka mesuar partia mos u ndaj komenteve se ta ka dhene partia si detyre pika ty ps pd dhe lsi×

Lajmi i fundit

John

Mbledhja e Këshillit Politik/ Basha takim paralel me aleatët në selinë blu