Nard Ndoka paralajmëron Ramën: Dita e gjykimit po vjen, nuk ka prift as imam, që të shpëton

Kreu i PDK, Nard Ndoka i ka dërguar një paralajmërim kryeministrit Edi Rama. Aleati i Lulzim Bashës thotë  se tërmeti do ta zhysë akoma më thellë Ramën, ndërsa shton se paqja aktuale nuk ka lidhje me atë, por me fatkeqësinë. Kreu i Demokristianeve e mbyll paralajmërimin e fortë duke i thënë kryeministrit Rama se s’ka prift as imam që e shpëton nga mëkatet e Rilindjes.

"Deri dje nuk mund të lëvizte pa gardë dhe polici. Sot i duket vetja si “shpëtimtar”! ”Post tërmeti" do të të zhysë më thellë se “Rama ik”! Kujdes, kjo paqe nuk ka lidhje me ty, por me fatkeqësinë!

Telenovelat tuaja të pështira të kinostudios “Ertv”, do mbesin si provë, ku ti je me zë dhe figurë, që tallesh me fatkeqët e tërmetit. Dita e gjykimit po vjen, nuk ka prift as imam, që të shpëton nga mëkatet e Rilindjes tënde!" tha Ndoka.

d.ba./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se duhet të ketë ndryshime të ministrave të kabinetin qeveritar në muajin shtator?

Komento

Komente

 • LETRA HIGJENIKE NARD NOKA: 11/12/2019 13:25

  O nard magjar ndoka me shkoll 8 vjeçare pa shkoll të mesme e me dipllom Universiteti. Nard ndoka IDJOT i ler. Imagjinoni se kush mer pjes në politik një debil si nard ndoka e SHQIPRIA të bēj hajër me wc të tilla të tipit nard ndoka e flamur pa bisht e kto lloi vemjesh vetëm i pin gjakun Shqipris. ZOTI E BEKOFT SHQIPRIN .

  Përgjigju
  • Ali Bab Myslim Kristus: 11/12/2019 18:23

   Harrove Flamurin e Nokajve, shtazën e shpellave

 • Kafsha: 11/12/2019 10:39

  Fshatar bajge

  Përgjigju
 • kasem gahinji: 11/12/2019 10:21

  shen nardi paralajmeron se po vjen dita e gjykimit.eh ,shyqyr qe shenjtoret,qofte te krishtere,qefte myslymane ,kane qene te mencur.cti besh budallait qe kujton se eshte shenjtor?.

  Përgjigju
 • fcds: 11/12/2019 09:30

  cope mishi me dy sy, vllai nga nona i kaubojsit

  Përgjigju
 • asl: 11/12/2019 06:20

  Kemi dushk dhe shkoze ,po shqope(Nard Ndoka) eshte nje cope.

  Përgjigju
 • Beni: 10/12/2019 22:50

  Po ku qenka kokrra e palles

  Përgjigju
 • zamo: 10/12/2019 22:12

  Oh Shqiperi e mjera Shqiperi me Nard NDOKEN ne politike ke hi. Je be hi e je be pleh zor se ngjallesh per nje jete. Turp, turp qe Nardi drejton kete vend. Nje idiot kalu idiotit, nje injorant kalu injorantit. Vesh nje kostum e nje kollare e hop deputoet. Ku jemi e ku vemi.

  Përgjigju
 • sula: 10/12/2019 21:09

  Nard ti ke gjithmone te drejte kur flet se nuk ke ku te besh synet

  Përgjigju
 • Kakrruk: 10/12/2019 21:03

  Bravo, mekanik Nardi! Je i paparë për filozofi gërdeciane dhe veshgjatësi të integruar në hibrid "ku rafsha mos u vrafsha".

  Përgjigju
 • Hinglater: 10/12/2019 21:02

  I madhi te medhenjve krytari budallenjve Nard Rrok Kok Zef Koqja

  Përgjigju
 • Shoku: 10/12/2019 21:00

  Ik o rrote K se je leter e djegur shko nga fryn veriu.

  Përgjigju
 • Populli: 10/12/2019 20:55

  Bravo filozof Noka!je i papare o cub Mirdite.

  Përgjigju
  • Haha: 10/12/2019 21:11

   Filloxofi ketij temit ke eshte ka... r i gjithi

 • ariu: 10/12/2019 20:43

  Po kush je ti o kok lopë që nuk di tabelën e shumëzimit

  Përgjigju
 • njaci: 10/12/2019 20:42

  O Nard k*ri mu ka djec nje poc te makina hec ma ndero.... O cfare fatekeqesie kur nje idjot behet debutet.... O Shqiperi mjere ti....

  Përgjigju
 • Maloqi derr: 10/12/2019 20:41

  Ik mer kafshe me thundra. Fshatar injorant. Bajge

  Përgjigju
 • Jim: 10/12/2019 20:40

  Eshte turp qe budallenj si Ju jane akoma ne politike

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Jeta juaj sentimentale do marrë një kthese tjetër! Beqarët të kenë kujdes...mësoni horoskopin për ditën e sotme