Nata e fundit në ‘Big Brother VIP’/ Si po i përjetojnë 4 konkurentët 'ethet' e finales së madhe?

Nata e fundit në ‘Big Brother VIP’/ Si po i përjetojnë 4 konkurentët 'ethet' e finales së madhe?

4 finalistët e 'Big Brother Vip'

Konkurentët e 'Big Brother VIP' po kalojnë natën e fundit në shtëpinë e famshme në Shqipëri.

Kjo natë ka përkuar edhe Pavarësinë e Kosovës dhe finalistët kanë përgatitur një spektakël në nderim të 14-vjetorit.

Donaldi, Beniada, Iliri dhe Einxhel, janë veshur me veshje tradicionale dhe kanë zhvilluar edhe një darkë në ‘sofër’, ku edhe u urojnë ndjeksve festën.

Gjithashtu ata kanë shkruar poezi dedikuar kësaj dite dhe shfaqjet popullore nuk kanë munguar.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ Durrësi mirëpret festat e fundvitit, zbukurohet në mënyrë spektakolare

FOTOLAJM/ Durrësi mirëpret festat e fundvitit, zbukurohet në mënyrë spektakolare