Natali Portman: Në qiellin e 7-të me Benjamin

Natali Portman: Në qiellin e 7-të me Benjamin
 NEW YORK - Natali Portman dhe partneri i saj balerini francez Benjamin Millepied jane shfaqur më romantik se kurrë në mbrëmjen gala të “New york city ballets”. Natali është ndriçuese me fustanin e saj blu dhe Benjamin sharmant. Në asnjë moment cifti nuk ka ecur i vetëm por gjatë gjithë kohës Benjamin e mban atë nga dora ose siç duket edhe në këtë foto i hedh dorën rreth belit aktores së famshme me delikatësë dashurie. Natali u njoh me balerinin francez gjate xhirimeve të filmit Black Swan ne 2009, film cili j’a solli të gjitha në një ditë, njohjen me Benjamin, martesën, një bebe dhe çmimin si aktorja më e mirë.
Çifti nuk ka pranuar kurrë zyrtarisht se kanë bërë një ceremoni dasme por burime konfidenciale thanë se pas lindjes së djalit Aleph ata u martuan në fshehtësi. Duke folur për mëmësinë Natali është shprehur se Benjamin i ka dhënë asaj rolit më të bukur në jetë, atë të bërit nënë.


(m.k/ shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit