Natë 'e zjarrtë' në Paris, fansat e PSG-së lënë pa gjumë lojtarët e Barcelonës (VIDEO)

Natë 'e zjarrtë' në Paris, fansat e PSG-së lënë pa gjumë lojtarët e Barcelonës (VIDEO)

Hoteli ku qëndron Barcelona

Futbolli është më shumë se një lojë 90 minuta ose më shumë në fushë. Një gjë të tillë na e risjellin në mendje tifozët e PSG-së, të cilët e kanë gdhirë dhe kanë dashur të "dobësojnë" rivalët e Barcelonës.

PSG - Barcelona luajnë sot në 21:00 në "Parkun e Princave" për çerekfinalet e Champions League. Miqtë nga Spanja ishin qysh dje në Qytetin e Dashurisë, teksa nuk kanë mundur të kalojnë një mbrëmje të qetë.

Në orët e para të mëngjesit të sotëm një grup i ultrasve të PSG kanë shkuar para hotelit ku qëndron Barcelona dhe kanë hedhur fishekzjarre, si dhe kanë brohoritur në kor, dukshëm për të prishur qetësinë.

 

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Veliaj në Japoni, pritet nga kryetarja e Bashkisë së Tokios: “Një mike e mirë dhe promotore e inovacionit” 

Veliaj në Japoni, pritet nga kryetarja e Bashkisë së Tokios: “Një mike e mirë dhe promotore e inovacionit”