Ndahen Blero dhe Afrona?!

Ndahen Blero dhe Afrona?!

Blero dhe Afrona

Blero dhe Afrona janë një ndër çiftet më të njohur të Show Bizit dhe më të komentuarit, sidomos kohët e fundit ku janë ngritur dyshimet se ata mund të jenë ndarë .

Në profilet e tyre në  Instagram, shohim se që të dy i kanë fshirë të gjitha fotot që kanë publikuar më herët me njëri tjetrin, edhe pse të dy vazhdojnë ta ndjekin njëri-tjetrin.

Ndjekësit e çiftit kanë vënë re këtë detaj dhe janë shqetësuar nëse dyshja i ka dhënë fund martesës.

Ende nuk ka asgjë të qartë se çfarë ka ndodhur mes tyre, pasi asnjë prej tyre nuk ka dhënë ende asnjë deklaratë.

Më herët Afrona ka rrëfyer gjatë një interviste se ka qenë shumë e paragjykuar nga njerëzit, në lidhje me marrëdhënien e saj me Bleron.

“Në fillim e kam pasur shumë të vështirë, pastaj me kohë u ambientuan dhe njerëzit. Në fillim kam marrë shumë paragjykime, kam marrë shumë komente negative shkaku i situatës ngaqë ka qenë një herë i martuar dhe ka fëmijë. Gjithmonë ka pasur paragjykime, edhe shoqet normal që i njoh edhe njerëzit rreth meje, por pastaj me kohë e panë që është një lidhje e fortë”, tha ajo.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sulmi në Veri të Kosovës, a rrezikohet një konflikt në rajon?×

Lajmi i fundit

I kemi shpallur luftë Rusisë e prandaj duhet të jemi vigjilent edhe për ngjarje të tjera në të ardhmen

I kemi shpallur luftë Rusisë e prandaj duhet të jemi vigjilent edhe për ngjarje të tjera në të ardhmen