Ndahen Rina Balaj dhe Sin Boy? Ja detaji që nxiti dyshimet nga ndjekësit për çiftin më të ndjekur të showbizz-it

Ndahen Rina Balaj dhe Sin Boy? Ja detaji që nxiti dyshimet nga ndjekësit për çiftin më të ndjekur të showbizz-it

Rina Balaj dhe Sin Boy

Këngëtarja e njohur Rina Balaj prej kohësh është zhvendosur në Greqi atje ku po jeton dhe punon për projekte të reja së bashku me partnerin e saj, Sin Boy.

Por së fundmi është vënë re se çifti nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, madje kohëve të fundit nuk kanë nuk kanë publikuar as foto së bashku.

1/2
G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Muzika elektronike gjallëron Korçën, DJ të huaj në festivalin ‘LUMINA Elektronic’ dhe spektakël dritash

Muzika elektronike gjallëron Korçën, DJ të huaj në festivalin ‘LUMINA Elektronic’ dhe spektakël dritash