Ndalohen 5 sirianë në Pogradec, makina përplaset me trotuarin teksa po i arratisej policisë (VIDEO)

Në Pogradec janë ndaluar 5 Sirianë.

Makina e tyre  në përpjekje për ti ikur policisë është përplasur me bordurën.

 Makina është pikasur postobllokun e policisë tek Enkelana në hyrje të qytetit dhe ka ikur me shpejtësi në kundravajtje një rrugë paralele.

Më pas është përplasur pranë një trotuari tek lumi i qytetit. Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit dhe dyshohet të ketë pasur rreth 4-5 refugjatë në makinë.

Ndërkohë policia është vënë në ndjekje të një mjeti tjetër tip benz që hapte rrugën për mjetin tip ML me refugjatë.

Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga 1 dhjetori mësimi i kombinuar në klasa dhe online, ju duket vendim i drejtë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Basha akuza Ramës: I ofroi ish-komandantit të UÇK-së lekë e tendera të tërhiqte fjalët e mira për mua (por nuk tregon emrin e tij)