Fino humbi betejën me COVID, Kryemadhi: Njeri i mirë dhe socialist i vërtetë, i lindur për të qenë kryeministri i pajtimit! U prehsh në paqe

Fino humbi betejën me COVID, Kryemadhi: Njeri i mirë dhe socialist i vërtetë, i lindur për të qenë kryeministri i pajtimit! U prehsh në paqe

1617008329_80005fcf2bab4815d.jpg

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka reaguar për ndarjen nga jeta të deputetit socialist Bashkim Fino.

Përmes një postimi në rrjete sociale ajo shkruan se me hidhërim ka mësuar lajmin e trishtë, për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos të cilin e quan një njeri i mirë dhe një socialist të vërtetë. Ajo e cilëson Finon, njeriun që ishte kundër çdo konflikti absurd, i lindur për të qenë kryeministër i pajtimit.

"Me hidhërim të madh mësova lajmin se u nda nga jeta një njeri i mirë, një socialist i vërtetë. Njeriu që ishte kundër çdo konflikti absurd, i lindur për të qenë kryeministri i pajtimit. U prehsh në paqe Bashkim", shkruan ajo.


Lajmi kryesor:

Shuhet Bashkim Fino, sot ditë zie kombëtare! Ish-Kryeministri i 'Pajtimit Kombëtar' humb betejën me COVID! Rama: Miku im nuk jeton më! PS dhe PD ndërpresin fushatën


  • Sondazhi i ditës:

    Çmimet e hidrokarbureve, a po i mbron Bordi i Transparencës interesat e qytetarëve?×

Lajmi i fundit

Po humbni durimin...hapni sytë, këshillat e yjeve për sot

Po humbni durimin...hapni sytë, këshillat e yjeve për sot