Ndërron jetë Zv. Drejtori i SHÇBA-së, pësoi infarkt në zyrë

Ndërron jetë Zv. Drejtori i SHÇBA-së, pësoi infarkt në zyrë

Agim Hysi

Zv. Drejtori i Përgjithshëm për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, Agim Hysi është ndarë nga jeta në moshën 61-vjeçare.

Mësohet se ai ka humbur jetën pas një infarkti që ka pësuar në zyrën e tij ditën e djeshme.

Agim Hysi ka mbajtur postin e Zv. Drejtorit të SHÇBA prej vitit 2017.

Në vitin 2016 ai ka qenë i angazhuar si ekspert për vlerësimin e legjislacionit në kuadrin e Reformës në Drejtësi, ndërsa në vitin 2017 është angazhuar si ekspert për vlerësimin e ndryshimeve në Kodin e Procedurës Penale dhe Kodin e Procedurës Civile – Komiteti Helsinkit.

Ceremonia e varrimit bëhet në varrezat e Sharrës në orën 14:00.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Tan_Tironci: 09/03/2019 13:41

  Dulla I Satom. I nxirrte 65 she jo 60. Toç kuklle. Lexo dhe hesht.

  Përgjigju
 • Petrefi: 09/03/2019 11:35

  Bgushyllime familjes por nuk ishte budalla Dulla qe te nxirrte ne moshen 60 vjec ne pension

  Përgjigju
  • Drejtur Petrefit: 09/03/2019 18:37

   Petref po te jesh nje si puna jote qe ulesh ne kompjuter dhe hedh helm mbi helmin e tjetrit shpresoj qe te ndodhe ne ditet me vijim ty dhe jo familjes tende.

 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Sylvinho pas eliminimit: Dua të pushoj, kemi 5 muaj që punojmë pa ndërprerje! Shqipërisë i zbulova lojtarë për 10 vitet e ardhshme

Sylvinho pas eliminimit: Dua të pushoj, kemi 5 muaj që punojmë pa ndërprerje! Shqipërisë i zbulova lojtarë për 10 vitet e ardhshme