'Ndihem sikur më ka vënë lakun në fyt', Kiara shprehet e bezdisur nga Luizi

'Ndihem sikur më ka vënë lakun në fyt', Kiara shprehet e bezdisur nga Luizi

Kiara Tito, Luzi Ejlli

Mbrëmjen e sotme, moderatorja Kiara Tito është shprehur se gjendet në tension për shkak të nominimit ‘kokë më kokë’ me Luizin. Gjithë ky tension duket se i ka kushtuar edhe këngëtarit shkodran.

Debati mes çiftit ka nisur që mbrëmjen e djeshme kur të gjithë menduan se do të shijonin natën e fundit të mundshme, Kiara nxori në pah të gjitha problematikat e partnerit të saj.

Sjellja e Kiarës ndaj Luizit është komentuar si pjesë e lojës së saj, nga ana e analistëve në studio. Por kjo e fundit u shpreh se Luizi nuk i lë hapësirën e duhur për t’u shprehur lirshëm dhe ndihet sikur ka lakun në fyt. Nga ana tjetër, këngëtari i prekur nga kjo situatë, pranoi se kishte gabuar.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • ajsi: 26/03/2023 10:50

    goce ma e keqe se kjo kjara nuk ka.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi