Tërmet në Bulqizë, lëkundjet ndihen edhe në Tiranë

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë sërish në qarkun e Dibrës. Sipas EMSC lëkundja ishte 4.1 ballë e shkallës rihter, me epiqendër në Bulqizë dhe me thellësi 2 km. Lëkundjet janë ndjerë edhe në Tiranë. Ende nuk raportohet për dëme në njerëz apo dëme materiale.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Qobani: 13/11/2021 10:05

  Evlad a po mundë ta dini se cila kangë e dreqit po ju pëlqen,a po doni me ju livdu apo me ju vajtu,ma mir na bjen të punojm për me u ba sa ma shum NJERËZOR

  Përgjigju
 • Termeti: 12/11/2021 18:07

  Dy vjet pas termetit te 26 Nentorit Shqiperia po goditet nga Sali Termeti i cili po i bie kryq e terthor per te shkaktuar nje 1997 te dyte

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Me ‘kokë poshtë’? Shtëpia që po ‘çmend’ vizitorët në Kolumbi, ndërtuesi austriak: Gjithçka që i duhet njerëzve pas bllokimit të pandemisë