'Ndiqni instinktet tuaja, kanë gjithmonë të drejtë...' horoskopi për ditën e sotme

'Ndiqni instinktet tuaja, kanë gjithmonë të drejtë...' horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Kjo ditë ka të bëjë me emocione të mëdha, ndaj shfrytëzojeni sa më shumë. Në dashuri, beqarët më në fund mund të takojnë shpirtin e tyre binjak. Për sa i përket punës, mendja juaj është diku tjetër dhe nuk dëshironi të angazhoheni. Por mos e lini të shkojë shumë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të premten në mëngjes është mjaft i përmbajtur por tashmë pasdite humori do të kthehet lart. Në punë gjithçka po shkon mirë edhe nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Ju keni jetuar një kohë të gjatë larg dashurisë por tashmë pasioni po i rikthehet protagonistit të jetës suaj. Në punë jeni të respektuar nga të gjithë. Në fakt, ju keni një zemër të madhe dhe gatshmëri për të ndihmuar ata që janë në vështirësi ose që janë më në nevojë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Është koha t'i kushtoni pak më shumë vëmendje partnerit tuaj dhe kjo fundjavë është koha e përkryer për ta bërë këtë. Jupiteri ndihmon në punë dhe prisni surpriza të këndshme nga java e ardhshme.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të premten do jeni të mbushur me mendime këto ditët e fundit, duhet të përpiqeni të relaksoheni. Puna është kërkuese, por përpiquni t'i kushtoni pak kohë vetes.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Ndiqni instinktet tuaja në dashuri, sepse ata kanë gjithmonë të drejtë. Do të jeni në gjendje të arrini gjëra të mëdha dhe të tregoni se nga çfarë jeni krijuar. Në punë, arsyetimi që duhet zbatuar duhet të jetë i njëjtë. Ju nuk mund të arrini qëllime të rëndësishme pa përkushtimin dhe dëshirën për t'i arritur ato.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Kohët e fundit jeni paksa duke u menduar, por duhet të përpiqeni të sqaroni atë që keni në mendje. Në punë fillon një periudhë disi e komplikuar, por duhet të mbajmë këmbë. Ju do të jeni në gjendje ta kapërceni edhe këtë, por do të duhet përkushtim dhe vendosmëri.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të premten, është koha për të jetuar në maksimum të tashmen dhe në punë mos lejoni që pak tension t'ju trembë. Dikush do të përpiqet të vendosë një çelës në punët tuaja.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Favorizohen takime të reja që mund të kthehen në diçka më shumë. Ka mundësi të reja në punë. Ndoshta do të jetë mundësia e duhur për të nisur nga e para dhe për të nisur aventura të reja stimuluese. Jeni të lodhur nga rutina e zakonshme.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Yjet nuk janë saktësisht në anën tuaj, por ju duhet të mbani të njëjtën gjë. Në nivelin e punës është më mirë se ai sentimental edhe nëse dëshironi diçka më shumë. Jeni i sigurt që personi pranë jush është i duhuri?

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të premten duhet të ruani qetësinë në dashuri dhe të kuptoni se kush ju do vërtet. Kënaqësitë e mëdha vijnë në punë. Ndoshta ju mund të nënshkruani një kontratë ose të merrni një promovim, dhe më pas një rritje.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Ka ardhur koha të përballeni me realitetin dhe të lini të qetë ëndrrat. Në punë jeni shumë të zënë por është një gjë e mirë. Megjithatë, këto ditë mos e lini veten të shqetësoheni apo të nxitoni, rrezikoni të bëni gabime.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi