EKSKLUZIVE/ I riu i dehur i rrezikon të gjithë në Tiranë, shtyp me makinë burrë te ‘Vasil Shanto’, ikën drejt autostradës! Neutralizohet nga ‘Rrugorja’, në tunel përplasi dhe 1 makinë tjetër (VIDEO)

TIRANË- Papërgjegjshmëria e një të riu në timon mund të kishte shkaktuar një tragjedi në Tiranë, ndërsa përfundoi me 1 të plagosur dhe 1 tjetër aksident, fatmirësisht pa viktima.

I riu Denis Shima, së bashku me një tjetër po lëviznin me një automjet tip “Toyota” dhe nuk zbatuan urdhrin e policisë për të ndaluar tek zona e njohur si “Drejtoria e Policisë”.

Report Tv mëson se të dy ishin në gjendje të dehur. Që nga ai moment, policia i është vënë në ndjekje, por shoferi nuk e ndaloi makinën.

Teksa vijonte drejtimin e mjetit me shpejtësi, makina përplasi një burrë te vijat e bardha në zonën e ‘Vasil Shantos’ duke e lënë të plagosur në rrugë. Nuk dihet gjendja e saj shëndetësore.

Më pas makina po shkonte drejt autostradës, por përplasi 6 makina të tjera dhe u kap nga policia e Tiranës tek ish-Shqiponja. Të rinjtë janë vënë në prangat e forcave blu.

1650542854_tirane.jpg

 

Momenti ku ndalohet makina dhe transportimi i saj me karotrec

K.T./B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Adi: 21/04/2022 15:13

  Sa vite duhet te denohet ky p motre ? Si nuk qenka perplas ne ndonje mur te ikte per lesh me ate makin te vogel

  Përgjigju
 • Aaa: 21/04/2022 14:52

  Të gjithë ndihen Al Capone, të fortë,mafioze,njisha sikur vetëquhen rëndom në Shqipe!!! Brez i djegur,pa ideale.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Vizita e Presidenti Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura