Ndryshe nga të tjerat, këto femra të ekraneve shqiptare nuk e bëjnë kurrë këtë gjë

Ndryshe nga të tjerat, këto femra të ekraneve shqiptare nuk e bëjnë kurrë këtë gjë

Vajzat e showbizit

Gjëja e parë që bëni sapo të arrini në vendin ku do të kaloni pushimet është të postoni një foto me bikini dhe të ekspozoni hiret tuaja në rrjetet sociale. Epo keni mësuar nga emra të njohur, të cilët reklamojnë format e tyre fizike në çdo vend të mundshëm. Mirëpo ekzsiston një tjetër shtresë që nuk do t'ja dijë për format e ekspozuara dhe për ato sytë që shohin vetëm zonat intime tek femrat. Janë mjaft të njohura, veshin bikini por nuk i reklamojnë ato. Bëhet fjalë për këngëtaren Rosela Gjylbegu, moderatoren Rudina Magjistari, bashkëshorten e këgëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destanin, këngëtaren Eranda Libohova, moderatoren Arbana Osmani dhe këngëtaren Era Rusi. moderatorja Amarda Toska dhe ish-Missi shqiptar Valbona Selimllari. Këto femra do t'i shihni gjithmonë me bukurinë dhe thjeshtësine e tyre që i karakterizon. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)