Në 4 ditë, 41 mijë makina kaluan në tunelin e Llogarasë

4 ditë nga hapja, në tunelin e Llogarasë kanë kaluar përmes tij deri më tani, 41 mijë automjete, bën të ditur kryeministri Edi Rama.

Tuneli i Llogarasë, i cili këtë sezon do të jetë pa pagesë, përshkruan vetëm në 7 minuta, itinerarin Dukat-Palasë, duke shmangur kalimin përmes rrugës së Qafës së Llogarasë.

M.Q./E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Amr ika 5445: 10/07/2024 05:33

  Tuneli Llogoras nje Kryeveper Historike si Tuneli SIMPLONIT 20 km i gjate qe lidh Italin me Francen !

  Përgjigju
 • foni: 10/07/2024 03:21

  PAGESA DUHET TE JETE 500 LEKE TE VJETRA,,,,ME GJITHE KETE FLUKS...,

  Përgjigju
 • Nga 1.5€: 09/07/2024 17:02

  Nga 1.5€ pra i bie rreth 60,000€ duhet vendos nje pagese minimale aty 1.8€

  Përgjigju
 • Askushi: 09/07/2024 15:08

  Shume mire qe u ndertu tuneli po meru me i pune tjeter mos rri duke numeru makinat Mire qe nuk numron dhe targat cift e sa teke kan kalu

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Azgan Haklaj: Sali Berisha nuk është kryetar i PDSH-së

Azgan Haklaj: Sali Berisha nuk është kryetar i PDSH-së