Në arrati, Fjolla Morina 'sfidon' policinë! Nxjerr pamjet nga hoteli luksoz dhe surprizën që i ka bërë partneri për Shën Valentin

Këngëtarja e njohur kosovare, Fjolla Morina vazhdon të jetë në kërkim nga policia. Pasi ajo u arratis ndërkohë që ishte në arrest shtëpie, në një banesë me qira në Kukës.

Mirëpo, duke se Fjolla është moskokëçarëse ndaj bluve, pasi po jeton çdo moment pa frikë. Mbrëmjen e 14 shkurtit ajo ka marrë një surprizë nga partneri Fisnik Syla, me rastin e Shën Valentinit.

Ai ka përzgjedhur një dhomë hoteli luksoz, të cilën e ka mbuluar me petale trëndafili të kuqe, ndërsa në shtrat ka realizuar një zemër. Ka qenë Fjolla që ka publikuar pamjet romantike në Instagram, ku vihet re edhe një vaskë plot me petale.

Kujtojmë që këngëtarja u arrestua më 19 shtator në pikën kufitare të Morinës me dy armë me vete në makinë. Ndërsa së bashku me të ishte Syla dhe shoferi.

Ditë më parë Fjolla Morina është parë në prani të burrit të saj dhe shoqërisë në një restorant në Prishtine, Kosovë, sipas mediave online ne Kosove. Ajo është parë  edhe nën shoqërinë e aktivistit Rron Gjinovci.

1613386271_page3.jpg

1613386281_page.jpg

 

 

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • sapa: 27/02/2021 17:01

  Edhe neqoftese e dorezon Kosova cfare do i ndodhe ne te ashtuquajturin shtet ne shqiperi?ASGJE!

  Përgjigju
 • vjosa: 24/02/2021 21:46

  Nga prostitutat trafikante cfar nuk pret por pergjegjesia i takon policise se Kosoves qe nuk e dorezon....

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

20 punët më të paguara në botë

20 punët më të paguara në botë