'Në çdo skenë, ti je ylli im', Barack Obama uron me fjalët më të bukura Michelle për ditëlindje

Michelle dhe Barack Obama

Ish-presidenti i SHBA-së Barack Obama zgjodhi fjalët më të bukura për të uruar bashkëshorten e tij me rastin e ditëlindjes.

Michelle Obama sot feston ditëlindjen e 56-të

Në mesin e urimeve të shumta që ajo pranoi me rastin e ditëlindjes, më i veçanti ishte nga bashkëshorti, Barack Obama.

Ai ndau një kolazh fotografish bashkë me gruan dhe zgjodhi fjalët më të bukura për ta uruar atë.

“Në çdo skenë, ti je ylli im. Michelle Obama, urime ditëlindjen e dashur!”, ka shkruar ai krahas fotove të tij me Michele.

Foto nga postimi i Obamës

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?

Komento