Në Gjykatë për t’u njohur me masën, ndërpritet për 2 orë seanca për Gjokën dhe 5 të arrestuarit e tjerë

Në Gjykatë për t’u njohur me masën, ndërpritet për 2 orë seanca për Gjokën dhe 5 të arrestuarit e tjerë

1690462526_adad.jpg

Ndërpritet seanca, avokatët kërkojnë dy orë kohë për tu njohur me vendimin e masës së sigurisë dhe aktet e dosjes. Dosja përbëhet nga 110 faqe ndërsa gjykata pranoi kërkesën.


Lajmi kryesor:

Arrestimi i Gjokës/ Nga biznesmeni i kazinove, te Bistri e Martinaj, GJKKO lë në burg 8 të arrestuarit! Avokati: S'ka prova as përgjime, SPAK u nxitua


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi