POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Në listën e njerëzve më të pasur! Kjo është shifra e milionave që zotëron Rita Ora

Rita Ora është një nga emrat më të njohur në botën e muzikës. Këngëtarja me origjinë shqiptare është listuar në mesin e njerëz më të pasur dhe emri i saj përmendet në “The Sunday Times Rich List”.

Sipas të dhënave, pasuria e 27 vjeçares kap shifrën prej 18 milionë eurove, pasuri e fituar nga albumi i saj si dhe kontratat fitimprurëse me firmat e njohura të veshjeve.

 

A.P./Shqiptarja.com
Komento