Në muajin e 7 të shtatzënisë, shikoni si duket Floriana Garo (FOTO)

Në muajin e 7 të shtatzënisë, shikoni si duket Floriana Garo (FOTO)

Moderatorja Floriana Garo shumë shpejt pret që të bëhet nënë për herë të dytë dhe është në pritje të një djali, duke ju bërë kështu realitet ëndrra e saj. Tashmë Floriana është në muajin e shtatë të shtatzënisë, por pavarësisht kësaj nuk ka hequr dorë nga punët e saj të biznesit.

Ajo ka publikuar një foto, në të cilën dallohet qartë barku i rrumballakosur dhe nuri i shtatzënisë. 

“Duke shijuar shtatzëninë time dhe gjithmonë duke punuar”, ka shkruar Floriana.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Kurti: Marrëveshja me Serbinë duhet të zbatohet saktë dhe shpejt

Kurti: Marrëveshja me Serbinë duhet të zbatohet saktë dhe shpejt