Në pritje të bebit, Kiara dhe Luizi na prezantojnë me shtëpinë e re

Luizi dhe Kiara kanë ndarë për fansat e tyre disa pamje nga shtëpia e re. Prej kohësh çifti është shprehur se kanë dëshirë që të shpërngulen para lindjes së vajzës.

Luizi ka publikuar një video në insta story së bashku me Kiarën ku duken mjaft të lumtur për përfundimin e shtëpisë.

“Kjo është pamja prej ballkonit tonë. Edhe pak edhe hyjmë të shtëpia e re. Edhe pak, edhe pak, kur të dalë vajzukja në ballkon me mu. O zot u bëmë edhe me shtëpi, po jua tregoj një pjesë të vogël. I kemi shtruar edhe parketin, gjithçka në rregull, tani na ka mbetur veç pjesa me e pagu, gjëra të vogla”, thotë këngëtari.

 

Xh.K/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • DURRES: 10/04/2024 19:58

    po ti e gezofsh o LUIZ o drite pac vetem dite te bukura o zot

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Irani dënon vendimin e Kanadasë që shpalli grup terrorist Gardën Revolucionare

Irani dënon vendimin e Kanadasë që shpalli grup terrorist Gardën Revolucionare