Në pritje të firmosjes së marrëveshjes, Sali Shehu nga FRD vjen në selinë blu

Sali Shehu nga Fryma e Re Demokratike sapo ka mbërritur në selinë blu për tu takuar me Lulzim Bashën, në pritje të firmosje së marrëveshjes. Nëse FRD bie dakord për koalicion, atëherë kjo i jep fund 'divorcit" disa vjeçar të Bamir Topi me PD-në


Lajmi kryesor:

Finalizohet koalicioni ‘PD-Aleanca për ndryshim’, Topi firmos në minutat e fundit, dorëzohet në KQZ! Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë! Zbardhet marrëveshja mes PD dhe 12 aleatëve


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

Zjarr në bodrumin e një institucioni në Tiranë