Nën gërmadha ende të bllokuar dy kosovarë! Si ishte dhe si u rrafshua nga tërmeti hotel 'Tropikal' në Durrës

1574760701_siishtesiube.jpg

Ajo çfarë ka mbetur nga hoteli Tropikal që u shemb ditën e sotme në Durrës, janë vetëm gërmadhat. Report Tv ka siguruar pamjet e këtij hoteli si ka qenë ndërkohë që tashmë kanë mbetur vetëm mbetjet inerte. Në këtë hotel janë arritur që të gjenden të gjallë dy vëllezër kosovarë të cilët kanë mbetur  të bllokuar për disa orë në pjesën e korridorit të hotelit të rrënuar.


Lajmi kryesor:

DURRËS/ Nxirret e pajetë nën rrënojat e 'MiraMare' balerina nga Tirana, vëllezërit kosovarë të vdekur tek 'Tropikal' (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    A është rimëkëmbur ekonomia juaj familjare pas vështirësive të hasura gjatë pandemisë?×

Lajmi i fundit

John

Themelohet në Akademinë e Shkencave të Shqipërisë Instituti Kombëtar i Fizikës