Nëna e Rita Orës në super formë për fushatën kundër kancerit të gjirit

Rita dhe Vera Ora

Nëna e Rita Orës, Vera ka vazhduar me fushatën e saj kundër kancerit të gjirit.

Ky muaj do të këtë fushata të tilla kundër kancerit të gjirit dhe Vera do të jetë e pranishme.

Në event si ambasadore për përkrahjen e grave me kancer të gjirit. Kanceri i gjirit parandalohet”, ka shkruar Vera.

Kujtojmë se Vera ka mbajtur fushata kundër kancerit të gjirit edhe në Kosovë dhe  ka qenë vazhdimisht e angazhuar si ambasadore për mbrojtjen e grave nga ky top i kancerit.

Vera Ora

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Amianti i groposur në Vlorë/ A besoni se Shqipëria është kthyer në 'varr' për mbetjet toksike që vijnë nga jashtë?

Komento