Nëna vret foshnjen, i injektoi heroinë

Horror në New Mexico, nëna ka vrarë foshnjen e saj të porsalindur.

Nëna, një përoruese e lëndëve të forta narkotike, në gjendje jot ë ndërgjegjshme ka ijektuar heroinë në foshnjen e saj dhe më pas e ka hedhur në mbeturina. Policia është lajmëruar nga babi i foshnjes për lajmin e kobshëm.

Sipas raportimeve ajo kishte qëndruar e lidhur në aparatuara gjatë periudhës së shtatzënisë dhe të gjithë kishin shpresuar se ajo do të kishte hequr dorë nga varësia./Daily Star

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi prek Italinë/ A ndiheni të rrezikuar dhe besoni se Shqipëria ka marrë masat parandaluese?

Komento