Nënë për herë të parë, Genta Ismajli zbulon emrat e binjakëve! Këngëtarja shqiptare një fanse e Beyonce-s?

Nënë për herë të parë, Genta Ismajli zbulon emrat e binjakëve! Këngëtarja shqiptare një fanse e Beyonce-s?

Genta Ismajli me bashkëshortin

Këngëtarja Genta Ismajli pak ditë më parë është bërë nënë e një vajze dhe një djali binjakë.

Ajo ka zgjedhur të mos e publikoi portretin e fëmijëve, por megjithatë zbuloi për fasnat emrat e të sapolindurve.

Ajo ka publikuar një postim në Instagram me emrat e bebeve, ku ka zbuluar se emrat e bebeve janë Icon dhe Blue Ivy.

“Më shumë foto nga ne do të vijnë së shpejti”, shkruan ajo.

Kujtojmë se Blue Ivy është emri i vajzës së parë të Beyonce-s.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Veliaj inspekton Pistën Olimpike të Atletikës në Parkun e Liqenit: Mbajtëm premtimin që i bëmë Luiza Gegës, një investim fantastik për sportistët e rinj

Veliaj inspekton Pistën Olimpike të Atletikës në Parkun e Liqenit: Mbajtëm premtimin që i bëmë Luiza Gegës, një investim fantastik për sportistët e rinj