Nën-togeri u mbyt teksa po pushonte me familjen në Tale, Peleshi: Lajm i hidhur, pësoi arrest kardiak! Ngushëllime familjes

Niko Peleshi

Pushimet në Tale të Lezhës kanë rezultuar fatale për nën-togerin, 27-vjeçar, Pavlin Rrasa i cili u mbyt ditën e djeshme në det.

Për lajmin e hidhur ka reaguar ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi i cili shprehet i hidhëruar për ndarjen e tij nga jeta. Peleshi shkruan se ai ndërroi jetë pasi pësoi një arrest kardiak ndërsa i shpreh ngushëllimet familjarëve dhe kolegëve të tij në raparin Ushtarak 1010.

“I hidhëruar nga lajmi për largimin nga jeta e N/Toger Pavlin Rrasa. Pavlini 27 vjeçar pësoi një arrest kardiak ndërkohë që po pushonte me familjen. I shpreh ngushëllimet e mia më të sinqerta familjes së N/Togerit dhe kolegëve të tij të Repartit Ushtarak 1010”, shkruan Peleshi.

Viktima Pavlin Rasa 

Be.K./M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?

Komento

Komente

  • PATRIOTI: 31/07/2021 09:18

    Zoi u dhashte kivet familjarve.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Tërmeti në Lezhë, dhjetëra qytetarë e kalojnë natën jashtë nga frika e lëkundjeve të tjera sizmike