Nëse 1 mashkull bën këto 2 gjëra, atëherë ai ju do vërtet...kanë të bëjnë me seksin

Nëse 1 mashkull bën këto 2 gjëra, atëherë ai ju do vërtet...kanë të bëjnë me seksin

Meshkujt e kanë të vështirë t'i përvetësojnë ndjenjat e tyre. Ata nuk flasin shumë dhe preferojnë të shprehen me anë të veprime. Për shkak se gratë janë krejtësisht të ndryshme, ato vazhdimisht dyshojnë në ndjenjat e burrave.

Ky “keqkuptim” nëse ai e pëlqen është edhe arsyeja numër një e shqetësimit, e cila fillimisht të çon në pyetjen “A më do?”. e më pas në zënka dhe skena xhelozie.

Mirëpo ka dy gjëra që nëse një mashkull i bën, atëherë nuk duhet të shqetësohemi, ai na do vërtet dhe ...kanë të bëjnë me seksin.

Pra, kur një mashkull gjatë seksit puth partneren e tij në buzë, atëherë ai ka vërtet ndjenja për të. Nëse jo, dhe kjo ndodh në mënyrë sistematike, atëherë mund të filloni të dyshoni.

Gjithashtu, nëse mashkulli përqafon partneren pas seksit, atëherë - me të vërtetë vajza  ju do pasi kështu e shpreh butësinë e tij.

Të dyja këto lëvizje,  puthja franceze dhe përqafimi, janë mënyrat e tij për të treguar ndjenjat. Është kodi i tij i komunikimit pasi të gjithë meshkujt e kanë të vështirë me fjalët.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Më i madh i 20 viteve të fundit, ja çfarë ka mbetur nga zjarri në Shkodër, tregtarët kërkojnë ndihmën e shtetit

Më i madh i 20 viteve të fundit, ja çfarë ka mbetur nga zjarri në Shkodër, tregtarët kërkojnë ndihmën e shtetit